UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecież jest program Mieszanie na Start, a jeśli chcesz mieć mieszkanie własnościowe to twój wybór, nikt ciebie nie zmusza i nie narzuca. Albo wynajem albo własnościowe więc nie ubliżaj innym i nie wyzywaj, bądź życzliwym.

wiem