UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To ze ktoś jest biedny nie zawsze oznacza patologię, w rodzinnych tzw. " dobrych " i " nowobogackich" mozna odnaleźć również patologię wiec nie nadużywajmy obraźliwych określeń! A budynek faktycznie czas zburzyć