Wybrany wątek opinii

Kiedys Elbląg miał swój status i swoje znaczenie, Ci ludzie byli jego częścią, to były fajne czasy i poczucie jedności w pracy na rzecz Elblążan! Obecnie takich klimatów od lat juz nie ma, zostały skutecznie zniszczone....
(2025.11.03)
O czym Ty piszesz? Jakie fajne czasy? Ci ludzie byli represjonowani przez komunistyczną władzę. Cześć i Chwała Bohaterom
(2025.11.04)
Bez egzaltacji, represje byly, są i będą, zmienia się tylko forma !
(2025.11.04)
Powrót do komentarzy