Wybrany wątek opinii
Kiedys Elbląg miał swój status i swoje znaczenie, Ci ludzie byli jego częścią, to były fajne czasy i poczucie jedności w pracy na rzecz Elblążan! Obecnie takich klimatów od lat juz nie ma, zostały skutecznie zniszczone....
Do moderacji
Odpowiedz
17
4
O czym Ty piszesz? Jakie fajne czasy? Ci ludzie byli represjonowani przez komunistyczną władzę. Cześć i Chwała Bohaterom
Do moderacji
Odpowiedz
2
12
Bez egzaltacji, represje byly, są i będą, zmienia się tylko forma !
Do moderacji
Odpowiedz
10
2