UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O czym Ty piszesz? Jakie fajne czasy? Ci ludzie byli represjonowani przez komunistyczną władzę. Cześć i Chwała Bohaterom
O czym Ty piszesz? Jakie fajne czasy? Ci ludzie byli represjonowani przez komunistyczną władzę. Cześć i Chwała Bohaterom