UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedys Elbląg miał swój status i swoje znaczenie, Ci ludzie byli jego częścią, to były fajne czasy i poczucie jedności w pracy na rzecz Elblążan! Obecnie takich klimatów od lat juz nie ma, zostały skutecznie zniszczone....