UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedys Elbląg miał swój status i swoje znaczenie, Ci ludzie byli jego częścią, to były fajne czasy i poczucie jedności w pracy na rzecz Elblążan! Obecnie takich klimatów od lat juz nie ma, zostały skutecznie zniszczone....


Anuluj