UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie od rowerów, Kamm, dla czego do tej pory w Elblągu nie ma rowerów miejskich, tak jak w inn miastach ? Takiś pan eko, a o wszystko trzeba się dopomina, podpowiada. Taki z pana " oficer rowerowy" jak dziurawa dentka.

Pompka od riwera