UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie od rowerów, Kamm, dla czego do tej pory w Elblągu nie ma rowerów miejskich, tak jak w inn miastach ? Takiś pan eko, a o wszystko trzeba się dopomina, podpowiada. Taki z pana " oficer rowerowy" jak dziurawa dentka.

Pompka od riwera

Anuluj