Wybrany wątek opinii
ależ te panie są niedowartościowane, ile jeszcze tych stowarzyszeń ??? ciągle gadka o tym samym, faceci już zniewieścieli przez tą nad aktywność kobiet! może podyskutować wprost o fatalnej służbie zdrowia, fatalnym lecznictwie więc jaka profilaktyka? tych pustych gadek już ciężko słuchać bo to tylko gadki i udajemy, że jesteśmy aktywistki ? zaproście odpowiedzialnych za fatalne lecznictwo, dezorganizację służby zdrowia, wzrastające depresje wśród dzieci i młodzieży, długie kolejki w biegu po zdrowie ! bądźcie odważne wskazać winnych !!!
Do moderacji
Odpowiedz
33
8
No przecież na szczęście winnych odsunięto od władzy. Przez 8 lat tylko gadali, tworzyli fundacje, fundusze, stowarzyszenia i doili kasę z budżetu na leczenie, profilaktykę, służbę zdrowia. Teraz nie będziemy ich wskazywać, tylko SKAZYWAĆ.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2