UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No przecież na szczęście winnych odsunięto od władzy. Przez 8 lat tylko gadali, tworzyli fundacje, fundusze, stowarzyszenia i doili kasę z budżetu na leczenie, profilaktykę, służbę zdrowia. Teraz nie będziemy ich wskazywać, tylko SKAZYWAĆ.
kobieta z Elbląga