UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No przecież na szczęście winnych odsunięto od władzy. Przez 8 lat tylko gadali, tworzyli fundacje, fundusze, stowarzyszenia i doili kasę z budżetu na leczenie, profilaktykę, służbę zdrowia. Teraz nie będziemy ich wskazywać, tylko SKAZYWAĆ.

kobieta z Elbląga