UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ależ te panie są niedowartościowane, ile jeszcze tych stowarzyszeń ??? ciągle gadka o tym samym, faceci już zniewieścieli przez tą nad aktywność kobiet! może podyskutować wprost o fatalnej służbie zdrowia, fatalnym lecznictwie więc jaka profilaktyka? tych pustych gadek już ciężko słuchać bo to tylko gadki i udajemy, że jesteśmy aktywistki ? zaproście odpowiedzialnych za fatalne lecznictwo, dezorganizację służby zdrowia, wzrastające depresje wśród dzieci i młodzieży, długie kolejki w biegu po zdrowie ! bądźcie odważne wskazać winnych !!!