UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ależ te panie są niedowartościowane, ile jeszcze tych stowarzyszeń ??? ciągle gadka o tym samym, faceci już zniewieścieli przez tą nad aktywność kobiet! może podyskutować wprost o fatalnej służbie zdrowia, fatalnym lecznictwie więc jaka profilaktyka? tych pustych gadek już ciężko słuchać bo to tylko gadki i udajemy, że jesteśmy aktywistki ? zaproście odpowiedzialnych za fatalne lecznictwo, dezorganizację służby zdrowia, wzrastające depresje wśród dzieci i młodzieży, długie kolejki w biegu po zdrowie ! bądźcie odważne wskazać winnych !!!