UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No przecież na szczęście winnych odsunięto od władzy. Przez 8 lat tylko gadali, tworzyli fundacje, fundusze, stowarzyszenia i doili kasę z budżetu na leczenie, profilaktykę, służbę zdrowia. Teraz nie będziemy ich wskazywać, tylko SKAZYWAĆ.

kobieta z Elbląga

Anuluj