UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak rzeczywiście- na mieście mówią o takiej jednej. Zawsze hej ho do przodu. Zawsze ma coś do powiedzenia. Oczywiście najbardziej to co management chce usłyszeć. No i co management najbardziej ceni to brak sentymentów, żeby nie powiedzieć - skrupułów.