UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rowerzyści SZALEJĄ po ulicach i chodnikach miasta przy całkowitym braku reakcji Policji. Przykładowo ul Legionów jadę samochodem jezdnią, po drodze dla rowerów jedzie kilka osób a z osiedlowej tuż przed pojazdem "wypada" na jezdnię rower i kierujący jeszcze środkowy palec na zwrócenie uwagi- to tylko kwestia czasu aż stanie się nieszczęście i ktoś straci życie. Niech policja zacznie egzekwować prawo.