UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rowerzyści SZALEJĄ po ulicach i chodnikach miasta przy całkowitym braku reakcji Policji. Przykładowo ul Legionów jadę samochodem jezdnią, po drodze dla rowerów jedzie kilka osób a z osiedlowej tuż przed pojazdem "wypada" na jezdnię rower i kierujący jeszcze środkowy palec na zwrócenie uwagi- to tylko kwestia czasu aż stanie się nieszczęście i ktoś straci życie. Niech policja zacznie egzekwować prawo.