UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie lepiej pomyśleć o przedłużeniu dwu pasmowej hetmańskiej do malborskiej w tym miejscu? W przyszłości tunel lub wiadukt nad torami i połączenie z S7 węzłem.
Nie lepiej pomyśleć o przedłużeniu dwu pasmowej hetmańskiej do malborskiej w tym miejscu? W przyszłości tunel lub wiadukt nad torami i połączenie z S7 węzłem.