UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie lepiej pomyśleć o przedłużeniu dwu pasmowej hetmańskiej do malborskiej w tym miejscu? W przyszłości tunel lub wiadukt nad torami i połączenie z S7 węzłem.


Anuluj