UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie, ani to ładne ani brzydkie. Kto odpowiada za zagospodarowanie przestrzenne w mieście. Brzydactwa teraz budują gdzie popadnie

Ggg

Anuluj