UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

znowu zbudowali (stojące) baraki w środku miasta tak jak na ulicy wiślickiej, skrzydlatej i łęczyckiej. . Nissan - nie zapomna Ci tego.


Anuluj