UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
znowu zbudowali (stojące) baraki w środku miasta tak jak na ulicy wiślickiej, skrzydlatej i łęczyckiej. . Nissan - nie zapomna Ci tego.
znowu zbudowali (stojące) baraki w środku miasta tak jak na ulicy wiślickiej, skrzydlatej i łęczyckiej. . Nissan - nie zapomna Ci tego.