UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie zbrodni nazistowskich tylko powino być zbrodni niemieckich nazistów. Bo jak wiadomo naziści, hitlerowcy to NIEMCY! Nazywajmy rzeczy po imieniu. Niedługo będzie że to Polska wywołała 2 wojnę światową i całe zło tego świata.

Historyk emblonski