UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie zbrodni nazistowskich tylko powino być zbrodni niemieckich nazistów. Bo jak wiadomo naziści, hitlerowcy to NIEMCY! Nazywajmy rzeczy po imieniu. Niedługo będzie że to Polska wywołała 2 wojnę światową i całe zło tego świata.
Historyk emblonski