UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zbrodni nazistowskich tylko powino być zbrodni niemieckich nazistów. Bo jak wiadomo naziści, hitlerowcy to NIEMCY! Nazywajmy rzeczy po imieniu. Niedługo będzie że to Polska wywołała 2 wojnę światową i całe zło tego świata.

Historyk emblonski

Anuluj