Wybrany wątek opinii

Cóż można powiedzieć - budynek z k. XIX w. , bez większej wartości estetycznej i historycznej. Nigdzie w Europie nie zrobiłby żadnego wrażenia, oczywiście Ziemia Elbląska to wyjątek, tu mało co zostało z dawnej architektury, więc szkoda, że "uległ modernizacji", która zabiła i tak szczątkowe walory estetyczne obiektu. Dość przykry przykład niemocy służb konserwatorskich, jeśli budynek jest w rejestrze, lub nadzoru budowalnego, który dopuścił taki projekt. No ale mieszkańcom jest ciepło cały rok, a mijający po kilku sekundach odzyska wzrok "pękniętych oczy", lub zawsze można odwrócić głowę.
Komu to przeszkadza (2025.08.29)
@Komu to przeszkadza - Pałacyk po modernizacji odzyskał urok... nie rozumiem opinii. Teraz wygląda pięknie i jest to architektoniczna perełka. Niedawno widziałem jak jakaś wycieczka niemiecka robi tam zdjęcia, więc chyba jednak robi wrażenie malkontencie z PGRowskich blokowisk.
(2025.08.30)
Oj tak. Zdecydowanie. Skoro niemce robiły fotki to na pewno musi być coś warte. Tak, one się znajo.
(2025.09.17)
Powrót do komentarzy