UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Komu to przeszkadza - Pałacyk po modernizacji odzyskał urok... nie rozumiem opinii. Teraz wygląda pięknie i jest to architektoniczna perełka. Niedawno widziałem jak jakaś wycieczka niemiecka robi tam zdjęcia, więc chyba jednak robi wrażenie malkontencie z PGRowskich blokowisk.