UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Komu to przeszkadza - Pałacyk po modernizacji odzyskał urok... nie rozumiem opinii. Teraz wygląda pięknie i jest to architektoniczna perełka. Niedawno widziałem jak jakaś wycieczka niemiecka robi tam zdjęcia, więc chyba jednak robi wrażenie malkontencie z PGRowskich blokowisk.


Anuluj