UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cóż można powiedzieć - budynek z k. XIX w. , bez większej wartości estetycznej i historycznej. Nigdzie w Europie nie zrobiłby żadnego wrażenia, oczywiście Ziemia Elbląska to wyjątek, tu mało co zostało z dawnej architektury, więc szkoda, że "uległ modernizacji", która zabiła i tak szczątkowe walory estetyczne obiektu. Dość przykry przykład niemocy służb konserwatorskich, jeśli budynek jest w rejestrze, lub nadzoru budowalnego, który dopuścił taki projekt. No ale mieszkańcom jest ciepło cały rok, a mijający po kilku sekundach odzyska wzrok "pękniętych oczy", lub zawsze można odwrócić głowę.
Komu to przeszkadza