Wybrany wątek opinii
Ten zakorzeniony pesymizm narzekania to już elblążan choroba tropikalna, zawsze im wieje i pada w oczy. Zawsze powód by siedzieć przy laptopie, na telefonie bo tak po za tym wszystko be..... ludzie z taką wada wszędzie będą narzekać, czy to w Bergen na fiordach bo trzeba chodzić a nie na hulajnodze, czy to wieża ajfla zawsze będą marudzić i przeszkadzać cieszyć się innym.
Do moderacji
Odpowiedz
9
10
@xis - Ojoj wpis mnie prawie wzruszył-:) to po co siedzisz na kompie, laptopie czy komórce i śledzisz wpisy i komentujesz nastroje Elblążan? Ma prawo się cos podobać lub nie i jest prawo komentowania no chyba, ze koncepcja nie leży PO słusznej linii i jest usuwana -:)
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Twoje prawo to milczeć..
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@xis - Nie obrażaj Elblążan. Nie Elblążanie, tylko pisowskie trolle budują sibie poparcie naiwnych( takie mają polecenie), właśnie ciągle narzekając dosłownie na wszystko co nie pisowskie. Ich elektorat kocha to narzekanie, więc ciągle narzekają pod każdym artykułem, czy w temacie artykułu, czy też nie. Smutne.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0