UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@xis - Ojoj wpis mnie prawie wzruszył-:) to po co siedzisz na kompie, laptopie czy komórce i śledzisz wpisy i komentujesz nastroje Elblążan? Ma prawo się cos podobać lub nie i jest prawo komentowania no chyba, ze koncepcja nie leży PO słusznej linii i jest usuwana -:)