UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@xis - Nie obrażaj Elblążan. Nie Elblążanie, tylko pisowskie trolle budują sibie poparcie naiwnych( takie mają polecenie), właśnie ciągle narzekając dosłownie na wszystko co nie pisowskie. Ich elektorat kocha to narzekanie, więc ciągle narzekają pod każdym artykułem, czy w temacie artykułu, czy też nie. Smutne.