UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten zakorzeniony pesymizm narzekania to już elblążan choroba tropikalna, zawsze im wieje i pada w oczy. Zawsze powód by siedzieć przy laptopie, na telefonie bo tak po za tym wszystko be..... ludzie z taką wada wszędzie będą narzekać, czy to w Bergen na fiordach bo trzeba chodzić a nie na hulajnodze, czy to wieża ajfla zawsze będą marudzić i przeszkadzać cieszyć się innym.
xis