UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@xis - Ojoj wpis mnie prawie wzruszył-:) to po co siedzisz na kompie, laptopie czy komórce i śledzisz wpisy i komentujesz nastroje Elblążan? Ma prawo się cos podobać lub nie i jest prawo komentowania no chyba, ze koncepcja nie leży PO słusznej linii i jest usuwana -:)