Wybrany wątek opinii
Od godz.1 nastąpił lawinowy wzrost poziomu wody, sami zastanawiamy się jak to się stało, że aż tak intensywnie przybrała. Wiedzieliśmy przecież, że przybierze, bo informowaliśmy wczoraj mieszkańców o tym, że można pobierać worki i piasek, ale nie że będzie to tak intensywne - stwierdził dyrektor. Do dymisji po takim zdaniu
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@Benek2 - Od wielu lat wieki basen odkryty był wyłączony z użytkowania. Potem go zlikwidowali. A przecież ten basen pełnił też rolę zbiornika przeciwpowodziowego. W zamian zrobili trzy "zakompleksione" sadzawki. Efekt głupoty władających spowodował, że woda nie jest przechwytywana, więc pędzi w najlepsze dla siebie...
Do moderacji
Odpowiedz
7
3