UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Benek2 - Od wielu lat wieki basen odkryty był wyłączony z użytkowania. Potem go zlikwidowali. A przecież ten basen pełnił też rolę zbiornika przeciwpowodziowego. W zamian zrobili trzy "zakompleksione" sadzawki. Efekt głupoty władających spowodował, że woda nie jest przechwytywana, więc pędzi w najlepsze dla siebie...

Bezproblemowy

Anuluj