UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Od godz.1 nastąpił lawinowy wzrost poziomu wody, sami zastanawiamy się jak to się stało, że aż tak intensywnie przybrała. Wiedzieliśmy przecież, że przybierze, bo informowaliśmy wczoraj mieszkańców o tym, że można pobierać worki i piasek, ale nie że będzie to tak intensywne - stwierdził dyrektor. Do dymisji po takim zdaniu

Benek2