UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od godz.1 nastąpił lawinowy wzrost poziomu wody, sami zastanawiamy się jak to się stało, że aż tak intensywnie przybrała. Wiedzieliśmy przecież, że przybierze, bo informowaliśmy wczoraj mieszkańców o tym, że można pobierać worki i piasek, ale nie że będzie to tak intensywne - stwierdził dyrektor. Do dymisji po takim zdaniu

Benek2

Anuluj