UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Benek2 - Od wielu lat wieki basen odkryty był wyłączony z użytkowania. Potem go zlikwidowali. A przecież ten basen pełnił też rolę zbiornika przeciwpowodziowego. W zamian zrobili trzy "zakompleksione" sadzawki. Efekt głupoty władających spowodował, że woda nie jest przechwytywana, więc pędzi w najlepsze dla siebie...

Bezproblemowy