Wybrany wątek opinii
Poczytajcie sobie teraz prognozy na lato 2025 - wszędzie pranie mózgów o suszach i upałach. W jednym artykule wręcz byli zachwyceni “chwilowym” ochłodzeniem po “fali upałów w czerwcu i temperaturach powyżej 30 stopni”. Minęła połowa lata, a ja ciągle czekam na te fale upałów. Chyba, że upałem nazywamy temperaturę powyżej 15 stopni, a suszą dzień, w którym pada tylko przez pół dnia.
Do moderacji
Odpowiedz
80
39
Takie to postrzeganie, bardzo przewrotne mają ci z wypranymi mózgami. Opadów jest bardzo mało od wiosny, popada dwa dni i taki jak ty twierdzi, że pada wciąż. Przeczytasz jakiś jeden artykuł i wyciągasz genialne wnioski. Opadów było bardzo mało, teraz przyszły nadmiarowe a i tak suma opadów jest bardzo niska, w zimę śniegu nie było, a nie był, jednego dnia popadało. Gdzie wciąż informacje o upałach? Co co dolega?
Do moderacji
Odpowiedz
32
17
Straszenie upałami jest w niemal każdym artykule. Poproś wnuczka, żeby poszukał w Google prognoz na lato 2025,jeśli sam nie potrafisz. Mało opadów to jest chyba dla osoby, która całe życie mieszkała w lesie deszczowym i dopiero przyjechała do Polski. Ja widzę, że tu leje przez 70% czasu od wiosny. Było łącznie ze 20 dni suchych i wielka panika, że susze. A roślinki na polach rosną w oczach. Skosisz trawę w ogródku i za dwa dni jest jej po kolana.
Do moderacji
Odpowiedz
28
16
Kolejny stek bzdur. Słoma z butów wyłazi albo ta trawa po kolana. Nie mam wnuczka bo jestem zbyt młoda, a do ogródka zapraszam, pokażesz mi tę trawę po kolana choć koszona bardzo rzadko. Masz zaburzone postrzeganie rzeczywistości, a w oczach zaćmę. Poszukaj sobie w Googlach dane o opadach i czytaj ze zrozumieniem i nie poć się już więcej.
Do moderacji
Odpowiedz
10
25
Tragedia, głupota jest wszechobecna, ludzie ignorują zmiany klimatyczne jakie mają miejsce. Wsadź jeden z drugim, tyłek w samolot i zobacz na własne oczy, jak wyglądają lodowce. Mam wrażenie, że społeczeństwo to ludzie po podstawówce.
Do moderacji
Odpowiedz
13
17
A ja mam nadzieję że nie będzie 30 stopni. 😉
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Te twoje dane o opadach są tworzone przez tych samych ludzi, którzy straszyli falą upałów w lipcu i twierdzili, że w czerwcu była fala upałów 30 stopni. Może i bym pojechał zobaczyć twój ogródek, ale nie stać mnie na wycieczkę do ciepłych krajów. Nie wszędzie jest tak pięknie jak u ciebie - u nas w Polsce zimno i mokro. Nie rozumiem natomiast, po co wypowiadasz się na temat Elbląga i okolic, skoro nie mieszkasz w Polsce i nie masz pojęcia, jaka tu jest pogoda?
Do moderacji
Odpowiedz
9
7
Do moderacji
Odpowiedz
13
5
Zapodaj linka do tego generatora pasków.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Kto ci te fejkowe montaże robi? Może ty sam taki zdolny?
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Trochę popadało i nagle ktoś twierdzi, że już jest w porządku? Brak zimy, śniegu, roztopów i susza od początku roku nagle jest nieważna, bo jest dzień z deszczem? Już nawet szkoda zwracać uwagę na to, że rozkład opadów w dłuższym czasie jest o wiele bardziej korzystny niż nagły nawał... nie wiem czy to polskie społeczeństwo jest takie puste, czy to celowa dezinformacja.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Zmiany klimatu powodują brak równowagi. Będą susze i nagle opady z powodziami.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0