Wybrany wątek opinii

Poczytajcie sobie teraz prognozy na lato 2025 - wszędzie pranie mózgów o suszach i upałach. W jednym artykule wręcz byli zachwyceni “chwilowym” ochłodzeniem po “fali upałów w czerwcu i temperaturach powyżej 30 stopni”. Minęła połowa lata, a ja ciągle czekam na te fale upałów. Chyba, że upałem nazywamy temperaturę powyżej 15 stopni, a suszą dzień, w którym pada tylko przez pół dnia.
(2025.07.28)
Takie to postrzeganie, bardzo przewrotne mają ci z wypranymi mózgami. Opadów jest bardzo mało od wiosny, popada dwa dni i taki jak ty twierdzi, że pada wciąż. Przeczytasz jakiś jeden artykuł i wyciągasz genialne wnioski. Opadów było bardzo mało, teraz przyszły nadmiarowe a i tak suma opadów jest bardzo niska, w zimę śniegu nie było, a nie był, jednego dnia popadało. Gdzie wciąż informacje o upałach? Co co dolega?
(2025.07.28)
Straszenie upałami jest w niemal każdym artykule. Poproś wnuczka, żeby poszukał w Google prognoz na lato 2025,jeśli sam nie potrafisz. Mało opadów to jest chyba dla osoby, która całe życie mieszkała w lesie deszczowym i dopiero przyjechała do Polski. Ja widzę, że tu leje przez 70% czasu od wiosny. Było łącznie ze 20 dni suchych i wielka panika, że susze. A roślinki na polach rosną w oczach. Skosisz trawę w ogródku i za dwa dni jest jej po kolana.
(2025.07.28)
Kolejny stek bzdur. Słoma z butów wyłazi albo ta trawa po kolana. Nie mam wnuczka bo jestem zbyt młoda, a do ogródka zapraszam, pokażesz mi tę trawę po kolana choć koszona bardzo rzadko. Masz zaburzone postrzeganie rzeczywistości, a w oczach zaćmę. Poszukaj sobie w Googlach dane o opadach i czytaj ze zrozumieniem i nie poć się już więcej.
(2025.07.28)
Tragedia, głupota jest wszechobecna, ludzie ignorują zmiany klimatyczne jakie mają miejsce. Wsadź jeden z drugim, tyłek w samolot i zobacz na własne oczy, jak wyglądają lodowce. Mam wrażenie, że społeczeństwo to ludzie po podstawówce.
(2025.07.28)
A ja mam nadzieję że nie będzie 30 stopni. 😉
Zaciekawiona (2025.07.28)
Te twoje dane o opadach są tworzone przez tych samych ludzi, którzy straszyli falą upałów w lipcu i twierdzili, że w czerwcu była fala upałów 30 stopni. Może i bym pojechał zobaczyć twój ogródek, ale nie stać mnie na wycieczkę do ciepłych krajów. Nie wszędzie jest tak pięknie jak u ciebie - u nas w Polsce zimno i mokro. Nie rozumiem natomiast, po co wypowiadasz się na temat Elbląga i okolic, skoro nie mieszkasz w Polsce i nie masz pojęcia, jaka tu jest pogoda?
(2025.07.28)
@ Tragedia, głupota jest wszechobecna, - czarnek i jemu podobni bardzo się starali. Nie ważne kto ma rację ważne kto głośniej krzyczy
(2025.07.28)
Zapodaj linka do tego generatora pasków.
(2025.07.28)
Kto ci te fejkowe montaże robi? Może ty sam taki zdolny?
(2025.07.28)
Trochę popadało i nagle ktoś twierdzi, że już jest w porządku? Brak zimy, śniegu, roztopów i susza od początku roku nagle jest nieważna, bo jest dzień z deszczem? Już nawet szkoda zwracać uwagę na to, że rozkład opadów w dłuższym czasie jest o wiele bardziej korzystny niż nagły nawał... nie wiem czy to polskie społeczeństwo jest takie puste, czy to celowa dezinformacja.
gośćiu (2025.07.29)
Zmiany klimatu powodują brak równowagi. Będą susze i nagle opady z powodziami.
(2025.07.29)
Powrót do komentarzy