UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Straszenie upałami jest w niemal każdym artykule. Poproś wnuczka, żeby poszukał w Google prognoz na lato 2025,jeśli sam nie potrafisz. Mało opadów to jest chyba dla osoby, która całe życie mieszkała w lesie deszczowym i dopiero przyjechała do Polski. Ja widzę, że tu leje przez 70% czasu od wiosny. Było łącznie ze 20 dni suchych i wielka panika, że susze. A roślinki na polach rosną w oczach. Skosisz trawę w ogródku i za dwa dni jest jej po kolana.