UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Takie to postrzeganie, bardzo przewrotne mają ci z wypranymi mózgami. Opadów jest bardzo mało od wiosny, popada dwa dni i taki jak ty twierdzi, że pada wciąż. Przeczytasz jakiś jeden artykuł i wyciągasz genialne wnioski. Opadów było bardzo mało, teraz przyszły nadmiarowe a i tak suma opadów jest bardzo niska, w zimę śniegu nie było, a nie był, jednego dnia popadało. Gdzie wciąż informacje o upałach? Co co dolega?