UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te twoje dane o opadach są tworzone przez tych samych ludzi, którzy straszyli falą upałów w lipcu i twierdzili, że w czerwcu była fala upałów 30 stopni. Może i bym pojechał zobaczyć twój ogródek, ale nie stać mnie na wycieczkę do ciepłych krajów. Nie wszędzie jest tak pięknie jak u ciebie - u nas w Polsce zimno i mokro. Nie rozumiem natomiast, po co wypowiadasz się na temat Elbląga i okolic, skoro nie mieszkasz w Polsce i nie masz pojęcia, jaka tu jest pogoda?


Anuluj