UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trochę popadało i nagle ktoś twierdzi, że już jest w porządku? Brak zimy, śniegu, roztopów i susza od początku roku nagle jest nieważna, bo jest dzień z deszczem? Już nawet szkoda zwracać uwagę na to, że rozkład opadów w dłuższym czasie jest o wiele bardziej korzystny niż nagły nawał... nie wiem czy to polskie społeczeństwo jest takie puste, czy to celowa dezinformacja.
gośćiu