Wybrany wątek opinii
Tak, imprezki dla gawiedzi, kasiora na miernych grajków a Kumiela zamulona. Znowu wyleje ale nasze lokalne władze już pewnie mają przygotowane teksty usprawiedliwienia dla swojego lelektoratu.
Do moderacji
Odpowiedz
18
3
To wszystko się dzieje. Elbląg pięknieje, a miał być dochodowy kompot śliwkowy i robota dla sfrustrowanych teraz cwaniaków
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
Kumiela to wody polskie
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
I co z tego że wody polskie? To władze reagują na to co na ich terenie się dzieje. Niech robią sami albo zgłoszą wodom. Przeciętnego mieszkańca nie interesuje jak to załatwią ale władze odpowiadają za miasto.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Czego wy chcecie od ludzi, którzy do dzisiaj nie mogą ustalić do kogo należą mostki, kładki przez Kumielę, a drewniany mostek w Bażantarni dalej nie powstał, a to już tyle lat minęło od "wielkiej" powodzi :D Czekać trzeba jeszcze na prawdziwą zimę i wiosenne roztopy wtedy się okaże, że ten zbiornik retencyjny przy Bażantarni jednak byłby przydatny. Przy kolejnych wyborach władz nie zapomnijcie mieszkańcy znowu zachować się jak bita żona.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0