UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I co z tego że wody polskie? To władze reagują na to co na ich terenie się dzieje. Niech robią sami albo zgłoszą wodom. Przeciętnego mieszkańca nie interesuje jak to załatwią ale władze odpowiadają za miasto.


Anuluj