UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czego wy chcecie od ludzi, którzy do dzisiaj nie mogą ustalić do kogo należą mostki, kładki przez Kumielę, a drewniany mostek w Bażantarni dalej nie powstał, a to już tyle lat minęło od "wielkiej" powodzi :D Czekać trzeba jeszcze na prawdziwą zimę i wiosenne roztopy wtedy się okaże, że ten zbiornik retencyjny przy Bażantarni jednak byłby przydatny. Przy kolejnych wyborach władz nie zapomnijcie mieszkańcy znowu zachować się jak bita żona.