UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czego wy chcecie od ludzi, którzy do dzisiaj nie mogą ustalić do kogo należą mostki, kładki przez Kumielę, a drewniany mostek w Bażantarni dalej nie powstał, a to już tyle lat minęło od "wielkiej" powodzi :D Czekać trzeba jeszcze na prawdziwą zimę i wiosenne roztopy wtedy się okaże, że ten zbiornik retencyjny przy Bażantarni jednak byłby przydatny. Przy kolejnych wyborach władz nie zapomnijcie mieszkańcy znowu zachować się jak bita żona.