UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Psie głosy nie idą w niebiosy. Pomimo kłamstw, ohydnych pomówień i zaangażowanie w wybory służb i mediów pan Nawrocki wygrał. Jeszcze żeby w wyborach parlamentarnych wygrała prawica i pogoniła koryciarzy i szkodników. W Polsce, mam nadzieję, wraca zdrowy rozsądek.
bra