UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przydałby się parking od strony sądu przy bloku 16/20 na gwiezdnej bo niema gdzie parkować a już nie mówiąc o osobach niepełnosprawnych

Mieszkaniec123

Anuluj