UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przydałby się parking od strony sądu przy bloku 16/20 na gwiezdnej bo niema gdzie parkować a już nie mówiąc o osobach niepełnosprawnych
Mieszkaniec123
Przydałby się parking od strony sądu przy bloku 16/20 na gwiezdnej bo niema gdzie parkować a już nie mówiąc o osobach niepełnosprawnych
Mieszkaniec123