Wybrany wątek opinii
Codziennie ktoś może się połamać bo w ścislym centrum miasta chodniki od 50 lat nie widzialy remontu (np Królewiecka albo Rycerska). Wygladają jak w Bangladeszu, dziury na każdym kroku, garby i fale dunaju, brakujące plyty, no gorzej niż w glebokim PRLu a oni beda remontowac kamienice na obrzeżu miasta... farsa
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Zapraszam na ul. Zamkową! Nie dość, że krzywy chodnik wzdłuż ZSTI, to drzewa niepielęgnowane, że niedługo trzeba będzie się czołgać. Należałoby zmienić nazwę tej ulicy z Zamkowej na Pokorną, bo nie możesz na niej iść z uniesioną głową.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0