UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Codziennie ktoś może się połamać bo w ścislym centrum miasta chodniki od 50 lat nie widzialy remontu (np Królewiecka albo Rycerska). Wygladają jak w Bangladeszu, dziury na każdym kroku, garby i fale dunaju, brakujące plyty, no gorzej niż w glebokim PRLu a oni beda remontowac kamienice na obrzeżu miasta... farsa