UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zapraszam na ul. Zamkową! Nie dość, że krzywy chodnik wzdłuż ZSTI, to drzewa niepielęgnowane, że niedługo trzeba będzie się czołgać. Należałoby zmienić nazwę tej ulicy z Zamkowej na Pokorną, bo nie możesz na niej iść z uniesioną głową.
Poinformowany