UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zapraszam na ul. Zamkową! Nie dość, że krzywy chodnik wzdłuż ZSTI, to drzewa niepielęgnowane, że niedługo trzeba będzie się czołgać. Należałoby zmienić nazwę tej ulicy z Zamkowej na Pokorną, bo nie możesz na niej iść z uniesioną głową.
Poinformowany